Plus Energia - sprzedaż i dystrybucja energii

Rok zielonej transformacji

O międzynarodowym zwrocie w stronę zielonej transformacji raczej nie trzeba już nikogo przekonywać, a świadomość społeczna dotycząca konieczności dbania o klimat i przechodzenia na odnawialne źródła energii stale rośnie. Cele zrównoważonego rozwoju są już nie tylko dodatkiem do działań przedsiębiorstw, ale coraz częściej stanowią centrum ich strategii biznesowej.

Przez długi czas temat zielonej transformacji kojarzony był głównie z wybranymi sektorami gospodarki, takimi jak energetyka, transport czy przemysł. Jednak od kilku lat kwestie zmian klimatycznych stały się problemem globalnym, wpływającym na kolejne branże, w tym sektor nieruchomości komercyjnych.

Zielone budownictwo to już standard. Certyfikacja budynków i liczne modernizacje to znak, że nieruchomości komercyjne idą w kierunku ekologicznych rozwiązań i nie jest to jedynie marketing.

Ważnym elementem tożsamości Plus Energia jest bycie partnerem dla właścicieli nieruchomości komercyjnych, dlatego w poprzez dzielenie się wiedzą w naszych artykułach pokażemy, jak dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz rozwiązaniom opartych na nowych technologiach, wykorzystując infrastrukturę energetyczną obiektu możemy pomóc w drodze ku zielonej transformacji zwiększając wartość nieruchomości i tworząc potencjał dla oszczędności.

Zapraszamy do podróży w stronę zielonej transformacji z energią na plusie😊

Logo plusenergia

Adres spółki

Plus Energia sp. z o.o.
Grochowska 312,
03-839 Warszawa

Rzetelna firma

Dane kontaktowe

Kontakt w godzinach 8:00 - 16:30

© 2021 Plus Energia, poznaj naszą politykę prywatności.