Plus Energia - sprzedaż i dystrybucja energii

AKTUALNOŚCI

Taki mamy klimat – co dla biznesu znaczą obecne zmiany na dzisiejszym rynku energetycznym?

Przez ostatnie 22 lata energetyka krajowa się „rozwijała”. Gdy w 1997 roku powstało prawo energetycznej miało jedynie 13 stron, w 2019 roku ta sama ustawa ma 235 strony, do tego liczne dokumenty prawne, w tym ponad 20 funkcjonujących rozporządzeń oraz aktów wykonawczych.

[RAPORT] Ceny energii będą rosły

Doradzamy naszym klientom zakup energii już na przyszły rok, dokładną obserwację rynku i wykorzystywanie krótkoterminowych spadków cen. Sami korzystamy z naszej własnej rady i dokonaliśmy już zakupu energii na 2020 rok i jesteśmy w trakcie finalizowania zakupu na rok 2021 – pisze Christopher Sweeney, Współzałożyciel i Członek Zarządu Plus Energia.

Zielona energia to wartość na plus dla biznesu!

Im bardziej Polska będzie odstawała od innych krajów Unii Europejskiej na tle polityki energetycznej, tym uzależnienie to będzie kosztowniejsze. Jednak wcale nie musi tak być jeśli dotrzymamy kroku UE i postawimy na „zieloną energię” – pisze Justyna Kwiatkowska, Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w firmie Plus Energia.

Wywiad SCF 2019: „Centra handlowe i najemcy mogą zaoszczędzić znaczące środki” mówi Danuta Tyrowicz

Jeśli przyjąć, że koszt energii elektrycznej to około 30 proc.  kosztów opłat “service charge” z metra kwadratowego i założyć oszczędność na energii elektrycznej na poziomie 10 proc., to prowadzenie energooszczędnej polityki pozyskiwania i wykorzystywania energii elektrycznej przełoży się na 3 proc. oszczędność dla najemcy. 

Plus Energia: centra handlowe mogą oszczędzić na energii

Większość z nas, po otrzymaniu faktury za energię elektryczną dla obiektu, sprawdza jej wartość, termin płatności i w zasadzie to wszystko. Ale czy zastanawiali się Państwo kiedyś z czego składa się faktura za energię elektryczną? I czy zawarte w niej informacje są dla Państwa zrozumiałe? Skąd się bierze prognoza na fakturze? Czy istnieje możliwość obniżenia wartości faktury? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście.

Centra handlowe potrzebują aktywnej strategii energetycznej

Oszczędności wynikające z optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej mogą wynieść kilkaset tysięcy złotych rocznie – mówi Christopher Sweeney, Współzałożyciel i Członek Zarządu Plus Energia.

Logo plusenergia

Adres spółki

Plus Energia sp. z o.o.
Grochowska 312,
03-839 Warszawa

Rzetelna firma

Dane kontaktowe

Kontakt w godzinach 8:00 - 16:30

© 2021 Plus Energia, poznaj naszą politykę prywatności.