Plus Energia - sprzedaż i dystrybucja energii

Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej?

Chcielibyśmy zaproponować Wam interesującą lekturę – książkę napisaną przez Billa Gates’a, która miała premierę 16 lutego 2021 roku. Nosi ona tytuł „Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej”.

Znany ze stworzenia informatycznego imperium Microsoft oraz bardzo mocno zaangażowany charytatywnie Bill Gates postanowił w całości poświęcić się nowym technologiom, które pozwolą wyeliminować emisję CO2 i pozwolą na przedłużenie istnienia świata. Uważamy, że zgadzać się można w mniejszym czy większym stopniu, ale na pewno warto pochylić się nad tym zagadnieniem. Im szybciej uświadomimy sobie ten globalny problem, tym szybciej zaczniemy wspólnie działać, żeby zapobiec katastrofie. W książce przedstawione są sposoby, które mają pomóc zatrzymać ocieplanie się klimatu.

Pokazane są naukowe dane i wyliczenia w poszczególnych sektorach gospodarki odpowiadające za największą emisję gazów cieplarnianych. Bill Gates zaproponował interesujący system zielonych dopłat. Ponadto multimiliarder wypowiada się na temat budowania energooszczędnych budynków, poprawy transportu czy też czerpania energii z paneli słonecznych. Wskazuje też, jak bardzo ważne jest inwestowanie w nowe technologie, które nie tyle co ograniczą, ale wręcz zupełnie wyeliminują produkcję CO2.

Logo plusenergia

Adres spółki

Plus Energia sp. z o.o.
Grochowska 312,
03-839 Warszawa

Rzetelna firma

Dane kontaktowe

Kontakt w godzinach 8:00 - 16:30

© 2021 Plus Energia, poznaj naszą politykę prywatności.